• PLIVANJE: Pet medalja i rekord Anje Crevar na Prvenstvu Srbije!

Plivačica pančevačkkog Dinama Anja Crevar, osvojila je pet medalja u Kragujevcu na nedavno završenom Prvenstvu Srbije

Anja zlatne medalje osvojila u disciplinama 200 m slobodno, 200 m mešovito, 100 m delfin i 200 m ledjno, a u disciplini 100 m slobodno srebrnu medalju.

Rekord Srbije Anja je postavila u disciplini 100 metara delfin i ujedno je proglašena za najuspešniju takmičarku na prvenstvu.

Ali spisak medalja takmičarki pančevčakog kluba se nije tu završio. I juniorka Dinama Jelena Vrhovac osvojila je bronzanu medalju u trci na 200 metara delfin stilom.