• ‚‚Dinamo“ lako sa ‚‚fenjerašem“

PANČEVO – U poslednjem meču 17. kola Druge muške regionalne lige košarkaši ‚‚Dinama“ su lako i ubedljivo savladali poslednjeplasirani ‚‚Pink“ iz Šimanovaca rezultatom 82:53 (23:13; 22:15; 23:9; 14:16). Meč u Hali sportova na Strelištu domaćin je rešio još sredinom druge četvrtine, pa je do kraja susreta bilo pitanje samo koji će biti konačan rezultat.

Ekipa ‚‚Dinama“ je na terenu imala veliki broj rapoloženih igrača, što im je uz značajno kvalietniji sastav donelo 15 pobedu u sezoni. U poslednji meč u sezoni pančevački košarkaši ulaze sa druge pozicije, sa dva poraza, što znači da su bez ikakvih šansi da se naradne godine takmiče u višem rangu. Još najmanje godinu dana će morati da stasavaju u Drugoj muškoj regionalnoj ligi, ali će od ove jeseni ponovo pokušati da se domognu Prve muške regionalne lige.

Drugoplasirani ‚‚Dinamo“ poslednju utakmicu u sezoni igra u Deču, protiv istoimenog tima, koji se nalazi na 8. mestu na tabeli sa 22 osvojena boda i skorom od 6 pobeda i 11 poraza.