• Pobeda “Tamiša” uz zvuk sirene!

Sinoć je, u Novom Sadu, odigran derbi 13. kola KLS koji je “Tamiš” rešio u svoju korist rezultatom 74:73.

Domaćin je ušao kao favorit u ovaj meč i nakon 20 minuta igre izgledalo je da će ga rutinski privesti kraju. Prednost “Vojvodine” na kraju prvog poluvremena iznosila je 14 poena. U trećoj četvrtini ova prednost je čak i uvećana na 16 razlike. Košarkaši “Tamiša” se nisu predavali i usledio je veliki preokret. Serijama koševa, Tamiš je smanjivao prednost “Vojvodine”, da bi pobedu – trojkom uz zvuk sirene doneo Dušan Milošević.

Najkorisniji igrač utakmice je bio Nemanja Manojlović koji je postigao 15 poena i imao po pet ukradenih lopti i skokova, dok ga je pratio Dragan Kruščić sa 16 koševa. U redovima poraženih je najbolji bio Aleksandar Bursać sa 15 poena i šest skokova.