• Juniori ‚‚Dinama” prvaci Srbije

Juniorski sastav Železničkog rukometnog kluba ‚‚Dinamo” osvojio je titulu prvaka Srbije pobednom na završnom turniru koji je ovog vikenda održan u Vrnjačkoj Banji. Izabranici Aleksandra Živkovića u finalu su savladali ekipu beogradskog ‚‚As-a” rezultatom 35:27.
    Na putu do finala momci iz našeg grada rođeni 1996. godine i mlađi pobeđivali su ekipe koje u svom sastavu imaju najbolje rukometaše Srbije u ovoj generaciji, a mnoge i po nekoliko juniorskih reprezentativaca naše zemlje. ‚‚Žuto-crni” su redom savladali ekipe ‚‚Vrbasa”, ‚‚Vojvodine” i ‚‚Sinđelića” iz Beograda, da bi plasman u finale izborili, novom, ubeljivom pobedom u duelu sa ekipom ‚‚Železničara” iz Niša rezultatom 32:20.

Do titule prvaka ekipa ‚‚Dinama” je došla zasluženo, a pokazalo se da je iskustvo koje su mnogi igrači iz ovog sastava stekli igranjem u Super B ligi, bilo od presudnog značaja za ovaj, istorijski uspeh pančevačkog rukometa. Tokom celog toka Prvenstva Srbije, koje je igrano po kup sistemu, ‚‚Dinamo” je predvodio sjajni levi bek Miljan Bunjevčević, koji je proglašen najboljim igračem prvenstva.