• Atletičari pančevačke Panonije osvojili tri medalje na mitingu u Kranju

Hana Jarmaz osvojila je zlatnu medalju u trci atletičarki mlađih od 12 godina u trci na 600 metara, dok su Ana Dragojević (600 m, mlađe pionirke) i Damjan Čikić (300 m, stariji pioniri) osvojili bronzane medalje na 24. Međunarodnom atletskom mitingu u Kranju koji je održan 9. juna.

Troje atletičara pančevačke Panonije su uz čuvenu sprinterku Maju Ćirić bili jedini predstavnici Srbije na ovom mitingu.

Ovaj miting mnogi smatraju najkvalitetnijim ali i najmasovnijim na Balkanu uzimajući s obzirom na to da je na njemu nastupilo skoro 1000 atletičara iz 6 zemalja (Slovenija, Srbija, BIH, Hrvatska, Austrija i Italija).