• “Borac” pokorio Kosovsku Mitrovicu

U 19. kolu Prve odbojkaške lige “Borac” je u gostima savladao ekipu “Kosovske Mitrovice” rezultatom 3:1 (14:25; 25:22; 25:21 i 25:20). Starčevci ne prestaju da iznenađuju u drugom delu sezone, u kojem su odličnom igrom zabeležili 5 pobeda i tri poraza, sva tri došla su od ekipa iz samog vrha “Kleka”, “Jedinstva” i “Niša”.

“Borac” je u meču sa četvrtoplasiranom ekipom “Kosovske Mitrovice” izgubio prvi set rezultatom 25:14, ali su u naredna tri seta izabranici Marka Simijonovića pogidli svoju igru na viši nivo i zasluženo kvalitetnom partijom došli do sedme pobede. Ovom pobedom Starčevci su se vratili na sedmo mesto na tabeli Prve lige sa 23 osvojena boda. U narednom kolu “Borac” na svom terenu dočekuje ekipu “Novog Sada”.