• Deset medalja za plivače pančevačkog Dinama, četiri zlata za malu Srnu

Plivači pančevačkog Dinama osvojili su deset medalja na takmičenju „Poletarac“ koje je održano u subotu, 27. oktobra, u Novom Sadu. Četiri zlata osvojila je Srna Milutinović.

Srna je najbolja bila na 50 m delfin, 100 m kraul, 200 i 100 m mešovito, u konkurenciji plivačica starih osam godina.

U konkurenciji plivačica do 9 godina, Andrea Poljak je osvojila zlatnu medalju na 50 i srebrnu na 100 m leđno.

Viktor Nađ je bio drugi na 100 m leđno u trci plivača starih 10 i 11 godina, a Lazar Stanču treći na 50 m leđno među plivačima do 8 godina.

Danica Konstantinov je bila druga na 50 i 100 m leđno u konkurenciji plivačica do osam godina.