• Dinamo jesenji prvak

Fudbaleri „Dinama“ iz Pančeva jesenji su prvaci u Vojvođanskoj ligi grupa Istok“. Oni su u 15. kolu savladali „Radnički“ iz Sutjeske rezultatom 0:3, na poluvremenu (0:2). Golove za „Brzi voz“ postigli su: Tošić, Skokna i Nikolić. Nakon jesenjeg dela šampionata „Dinamo“ ima učinak od 12 pobeda, dve nerešene utakmice i jedan poraz uz gol razliku 52 data gola i samo 7 primljenih.

Fudbaleri „Dinama“ iz Pančeva jesenji su prvaci u Vojvođanskoj ligi grupa Istok“. Oni su u 15. kolu savladali „Radnički“ iz Sutjeske rezultatom 0:3, na poluvremenu (0:2). Golove za „Brzi voz“ postigli su: Tošić, Skokna i Nikolić. Nakon jesenjeg dela šampionata „Dinamo“ ima učinak od 12 pobeda, dve nerešene utakmice i jedan poraz uz gol razliku 52 data gola i samo 7 primljenih.