• Dinamo preplivao Moravu

Rukometaši „Dinama“ iz Pančeva ostvarili su ubedljivu pobedu za vikend u Velikoj Plani protiv „Morave“ rezultatom 26:33, na poluvremenu 11:17, u 12. kolu Superlige Srbije.

Petar Žujović predvodio je Pančevce sa 6 golova, a istakli su se i Miljan Bunjevčević i Pavle Banduka sa 5 golova.

Ovo je „Dinamu“ deveta pobeda u sezoni uz dva poraza i jedne nerešene utakmice. Oni su trenutno drugi tim na tabeli Superlige sa 19 bodova, dok je „Zvezda“ vodeća sa 21. bodom. U narednom kolu, koje je na programu 3. decembra, izabranici Ivana Petkovića dočekuju „Spartak Vojput“ iz Subotice, četvrtoplasirani tim na tabeli.

Rukometaši „Dinama“ iz Pančeva ostvarili su ubedljivu pobedu za vikend u Velikoj Plani protiv „Morave“ rezultatom 26:33, na poluvremenu 11:17, u 12. kolu Superlige Srbije.