• Dve medalje za atletičare pančevačke Panonije u Kragujevcu

Atletičarke Atletskog kluba Panonija iz Pančeva, Hana Jarmaz i Ana Dragojević osvojile su srebrne medalje u četvrtom kolu atletskog mitinga „Mini liga centralne Srbije“ koje je održano u Kragujevcu 18. avgusta.

Ana je do srebra došla u trci mlađih pionirki na 300 metara, rezultatom 45,30 s što je i njen najbolji rezultat ove sezone.

Hana Jarmaz je trčala u kategoriji atletskih škola na 600 metara i istrčala svoj najbolji rezultat 1:54,30 kojim je osvojila drugo mesto.

U Kragujevcu su još nastupili Anđela Kićović (bacanje vorteksa, četvrto mesto), Valentina Mirkov (200 m, četvrto mesto) i Vlaldimir Mirkov (vorteks četvrti, skok u dalj peti).