• KARATE: Sedam medalja za karatiste pančevačke Mladosti na Roda kupu

Karatisti pančevačke „Mladosti“ osvojili su sedam medalja na „Roda kupu 2018″, karate turniru koji je održan 19. maja u Beogradu. Sve medalje su bronzane, a takmičari Mladosti osvojili su ih i u katama i u borbama.

Medalje u borbama osvojile su: Lara Pečenica, Katarina Petrović i Dejana Ivanović.

Medalje u katama osvojili su: Marko Janjić, Anastasija Krstić, Filip Jeftić i Aleksa Popov.

Karatisti Mladosti nastupili su i kao predstavnici svojih škola na Sportskoj olimpijadi školske omladine Vojvodine koja je održana u Novom Sadu od 17. do 20. maja.

Zlatna medalju za školu „ 1. maj“ iz Vladimirovca osvojio je Dimitrije Emanuel u borbama.

Srebrne medalje osvojili su :

Mlađi senior Jokić Srđan (borbe) za „Elektrotehničku školu“, Stojanović Damjan (borbe) za  Tehničku školu „23 maj“ i Novakov Jovana (borbe),  za OŠ „Bratstvo – jedinstvo“.

Bronzanu medalju je osvojila Sara Žunić, u borbama za OŠ „Sveti Sava“.

Karatisti pančevačke „Mladosti“ osvojili su sedam medalja na „Roda kupu 2018″, karate turniru koji je održan 19. maja u Beogradu.