• Kris Kros poražen od Apatina

U 12 Kolu 1.Muške Regionalne Lige – grupa sever, KK Kris Kros je izgubio u Pančevu od ekipe KK Apatin 61:47, po četvrtinama (16:19,13:19,9:17,9:6).

Utakmicu su obeležili Predrag Šuput, igrač sa internacionalnim iskustvom koji je uspešno predvodio svoj tim do pobede, slab učinak domaćeg tima i uspešan debi Parovića i Brkića, dvojice kadeta koji su pokazli da Kris Kros ne treba da brine za svoju budućnost.

– Zaslužen poraz, je proizvod nekompletnosti tima na treningu. To se jasno videlo kroz napadački učinak, čak 14 promašenih slobodnih bacanja i vrlo mali procenat šuta (35%). Tako se nije mogla dobiti čvrsta ekipa gostiju. Kris Kros je uspeo da svede goste na samo 61 postignut poen, ali odlučio je naš loš napad. U svakom slučaju bleda partija mog tima, izjavio je trener domaće ekipe Petar Marković.

Naredna i poslednja utakmica Kris Krosa u ovoj godini je veoma važna za oba tima a igra se u Staroj Pazovi 24.decembra u 16:30h, protiv istoimene ekipe.