• Kris Kros slavio u Novom Bečeju

U 9. kolu Prve regionalne lige „Sever“, Košarkaški klub „Kris Kros“ je gostovao u Novom Bečeju gde je odmerio snage sa domaćim „Jedinstvom“ i u tom duelu je zabeležio četvrtu prvenstvenu pobedu rezultatom 86:73, po četvrtinama: (24-21, 27-22, 14-10 i 21-20).

– Jako važna utakmica za obe ekipe pripala je potpuno zasluženo našem timu. Iako smo u Novi Bečej otišli nekompletni, svi momci koji su učestvovali u ovoj pobedi dali su maksimalan učinak. Od polovine prve četvrtine pa sve do kraja utakmice kontrolisali smo rezultat, i na kraju ostvarili značajnu pobedu. Čestitam mojim momcima na dobroj partiji i očekujem još bolje igre. U narednoj utakmici domaćini smo ekipi KK „Vrbas“, koja se nalazi u vrhu tabele, bile su reči trenera Petra Markovića.

Nakon 9 odigranih kola, „Kris Kros“ zauzima 8. mesto sa 13 osvojenih bodova.