• Lavice poražene u Obrenovcu

Ženski odbojkaški klub „Dinamo“ poražen je u derbiju 8. kola Superlige Srbije od ekipe „TENT“ iz Obrenovca rezultatom 3:1, po setovima (16:25), (25:13), (25:17) i (25:11).

Dobrim servisom u prvom setu, igračice „Dinama“ su terale domaćina na grešku. Slab prijem kod „TENT-a“ doprineo je da „Lavice“ osvoje prvi set. U nastavku susreta, domaći tim je poboljšao igru u napadu i tako preuzeo kontrolu nad utakmicom. „TENT“ je pobednom nada „Dinamom“ učvrstio lidersku poziciju sa 21. bodom. Ovo je „Dinamu“ treći poraz u dosadašnjem takmičenju i pančevački tim je četvrti na tabeli sa 14 bodova. U narednom 9. kolu, izabranice Aleksandara Vladisavljeva dočekuju „Spartak“ iz  Subotice, koji trenutno zauzima 8. mesto u Superligi Srbije.