• Nova pobeda „brzog voza“

Fudbaleri „Dinama 1945″ iz Pančeva stigli su do 11 pobede u sezoni, pošto su u 14. kolu Vojvođanske lige „Istok“ savladali „Slobodu“ iz Novih Kozaraca rezultatom 4:1, na poluvremenu (3:1).

Nije sve najbolje pošlo po domaći tim na Gradskom stadionu u Pančevu, jer je „Sloboda“ već u 7. minutu stigla do rezultatske prednosti, golom Ilije Dakića. Slavlje gostiju trajala je nekoliko minuta, pošto je Nemanja Nikolić poravnao rezultat. Do kraja prvog poluvremena Nikolić se upisao još jednom u strelce, a pored njega u prvih 45 minuta precizan je bio i Aleksandar Stojanovski. Konačan rezultat postavio je Nikola Skokna na početku drugog poluvremena.

„Dinamo“ je nakon ovog kola zadržao lidersku poziciju sa 35 bodova, dok je „Kozara“ iz Velikog Banatskog Sela na drugoj poziciji sa 34 boda. U narednom 15. kolu, izabranici Branka Đokića gostuju „Radničkom“ iz Sutjeske, koji je sedmi na tabeli.