• Pančevački DINAMO osvojio Kup Vojvodine u fudbalu

FK Dinamo 1945 iz Pančeva ovogodišnji je osvajač Kupa Vojvodine u fudbalu. Do trofeja su igrači Dinama došli danas pobedom u finalu protiv Borca iz Šajkaša nakon izvođenja jedanaesteraca. U regularnom toku meč je završen rezultatom 1:1.

Igrači Dinama su bili bolji u prvom poluvremenu, ali su promašivali. I kao što to obično bude, stigla ih je kazna. Borac je došao do vođstva golom, Januša u 45. minutu.

Nastavak utakmice je doneo nove napade Dinama. Upornost Pančevaca isplatila se u 77. minutu, kada je Saša Teofanov iz slobodnog udarca pogodio mrežu Borca za 1:1.

Pristupilo se izvođenju penala, a odluka je pala u petoj seriji kada je golman Jovan Tomić odbranio udarac Miljića.

Pobedničkoj ekipi firma Karin komerc dodelila  je sto hiljada dinara, a poraženom upola manje.

Kapitenu Dinama Ivanu Karanfilovskom pehar je uručio predsednik FSV Dragan Simović.

FK Dinamo 1945 iz Pančeva ovogodišnji je osvajač Kupa Vojvodine u fudbalu. Do trofeja su igrači Dinama došli pobedom protiv Borca iz Šajkaša nakon izvođenja jedanaesteraca. U regularnom toku meč je završen rezultatom 1:1.