• PANČEVAČKI SPORTSKI KUTAK Prva pobeda košarkaša i ubedljivi fudbaleri

Sponozor rubrike:Dom

U 2.kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je pobedio ekipu Kolubare sa 84-75. Kao što se i očekivalo utakmica je bila veoma neizvesna i ekipe su se smenjivale u vođstvu tokom većeg dela meča, ali  Pančevci su uspeli da slome otpor gostiju u poslednjoj četvrtini koju su dobili sa 8 poena razlike.Najefikasniji na utakmici bio je košrakaš Tamiša Aleksa Čabrilo sa 18 postignutih koševa.

U 9. kolu Srpske lige Vojvodina na Gradskom stadionu u Pančevu Dinamo je pobedio Vršac sa 5-0, poluvreme 1-0. Bio je ovo derbi,ali samo u najavi, jer su raspoloženi Pančevci do vrha napunili mrežu komšija iz Vršca koji su pre ovog kola zauzimali treće mesto na tabeli. Već u 6.minutu Stojanovski je nagovestio pobedu svoje ekipe, ali niko nije očekivao da će do nje stići tako lako. U drugom poluvremenu zablistao je  Arnautović koji postiže het-trik ,a u listu strelaca upisao se i Ninković .