Super B rukometna liga Srbije/Žene

Pančevke jače od Metalca

Pančevo, Pon, 10/10/2016 - 01:57
Bratislav Bosnjak

Ženski rukometni klub „Pančevo" ostvario je pobedu u 3. kolu Super B lige Srbije, pošto je bio bolji na gostovanju u Kraljevu od „Metalca" rezultatom 25:30, na poluvremenu (12:16). Već nakon 15 minuta igre, pri rezultatu 2:7, bilo je jasno da će bodovi otići u Pančevo.

Najefikasnije igračice u timu „Pančeva" bile su Maja Radojčin sa deset i Ivana Tanelov sa devet golova. Pored njih za gostujuću ekipu golove su postigle: Mila Beader dva, Jelena Cvetkovic četir, Nevena Stanišković i Svetlana Ničevski po jedan i Marija Milićević tri.

U dosadašnjem delu prvenstva ŽRK „Pančevo" ima učinak od dve pobede i jedan poraz, uz četiri osvojena boda i zauzima četvrto mesto na tabeli Super B rukometne lige za dame. U narednom 4. kolu izabranice trenera Marka Krstića dočekuju ekipu „Požarevca", drugoplasirani tim na tabeli, koji takođe ima četiri boda.