Fudbal: Srpska liga „Vojvodina"

PANČEVO: Novi kiks Želje

Pančevo, Uto, 18/10/2016 - 11:05
Bratislav Bosnjak

Fudbalski klub „Železničar" neočekivano je izgubio bodove u nedelju u 10. kolu Srpske lige grupa „Vojvodina", pošto je poražen na svom terenu rezultatom 0:1 od ekipe „TSC" iz Bačke Topole. Rezultat na poluvremenu bio je 0:0, a pobednik je odlučen tek u 93. minutu, odnosno u sudijskoj nadoknadi. Ovo je treća utakmica zaredom u kojoj fudbaleri „Železničara" nisu ostvarili pobedu.

– Nezadovoljni smo ishodom utakmice. Očekivali smo znatno bolju igru i pobedu. Ekipa je bila iscrpljena zbog Kup utakmice koja je odigrana nekoliko dana ranije. Imali smo tri povređena igrača, a roviti Danilo Kovačević odigrao je samo 15 minuta. Kiša i blatnjav teren takođe su uticali na lošu igru. Izjavio je predsednik FK „Železničar", Zoran Naunković.

Posle deset odigranih kola „Želja sa Mise" ima deset bodova i zauzima 11. mesto na tabeli, a u narednom kolu gostuje „Radničkom" u Sremskoj Mitrovici.

Najnovije vesti

Društvo
Flaširana voda

HAVARIJA: Deo Omoljice bez vode

Zbog havarije na vodovodnoj mreži danas su bez ostale Rađevska, Zadružna i deo Ponjavičke ulice u naseljenom mestu Omoljica, saopštileo je JKP „Vodovod i kanalizacija".

Društvo

Krpelja ima i u Pančevu

Medijima se nedavmo pronela vest da je u Srbiji najezda krpelja. Ovim povodom obratili smo se dr Miroslavu Tepšiću, načelniku pančevačke Službe hitne medicinske pomoći i pitali ga da li ova služba

Hronika

Pančevac prerezao sebi vrat u Zabeli

Osuđenik A. S. (40) iz Pančeva, koji je izdržavao kaznu u Kazneno-popravnom zavodu „Zabela” u Požarevcu, izvršio je samoubistvo metalnim poklopcem prvog dana po dolasku na robiju za razbojništvo

Ekonomija

Iz Pančeva krila za Ameriku

Američka kompanija Stavatti Aerospace i Jugoimport-SDPR, sklopili su ugovor za razvoj i proizvodnju novog jednomotornog aviona namenjenog za civilno tržište.

Kultura

Rok kamp za devojčice gostuje u Pančevu

U četvrtak, 22. juna od 18 časova u Domu omladine u Pančevu naši sugrađani imaće priliku da čuju više o Rok kampu za devojčice, koji se prvi put održava u ovom regionu krajem avgusta.