• PANČEVO: Orijentirci doneli medalje iz Bojčinske šume

U Bojčinskoj šumi u nedelju je održano peto kolo prvenstva Srbije u orijentiringu. Članovi Orijentiring kluba DIF sekcije Pančevo sa trenerom Miodragom Mikom Vidovićem osvojili su dve medalje – srebrnu u kategoriji devojčica 14 -16 god osvojila je Jana Majkić, a bronzanu medalju u najjačoj muškoj konkurenciji mladih takmičara od 21 godine osvojio je Strahinja Vidović . Tako je Strahinja stigao na treće mesto po broju osvojenih bodova za konačnu rang listu Srpskih orijentiraca Kategorije M21.

Do sada orijentirci su doneli Pančevu šest medalja. Na takmičenju u Bojčinskoj šumi konačni  plasman ostalih Pančevačkih orijentiraca na prvenstvu Srbije je sledeći: Veselinović Darko M14 – 4. mesto, Malenov Marina Ž18-20 – 5. mesto , Stanković Jelena Ž21A – 6. mesto, Veličković Minja Ž14 – 7 mesto.

U Bojčinskoj šumi u nedelju je održano peto kolo prvenstva Srbije u orijentiringu. Članovi Orijentiring kluba DIF sekcije Pančevo sa trenerom Miodragom Mikom Vidovićem osvojili su dve medalje