• Pet medalja za male atletičare pančevačkog Dinama na mitigu u Vršcu

Pet medalja osvojili su mali atletičari Dinama u subotu, 13. oktobra, na atletskom mitingu u Vršcu koji spada u mitinge razvojnog karatkera za atletske škole. Nastup na ovom mitingu imaju atletičari mlađeg uzrasta koji nemaju pravo zbog godina da nastupaju na prvenstvima Srbije ili su to još uvek prejaka takmičenja za njih.

Ksenija Mrkela pobedila je u trkama na 60m i 150m. Miljana Todorović osvojila je zlatnu medalju u trci na 60m dok je u trci na 200m osvojila srebrnu medalju. Peta medalja je bronzana, a osvojila je Jana Grujić u trci na 200m.

Sledećeg vikenda atletičare Dinama očekuje ulična trka u Beogradu.

Pet medalja osvojili su mali atletičari Dinama na atletskom mitingu u Vršcu koji spada u mitinge razvojnog karatkera za atletske škole. Nastup na ovom mitingu imaju atletičari mlađeg uzrasta koji nemaju pravo zbog godina da nastupaju na prvenstvima Srbije ili su to još uvek prejaka takmičenja za njih.