• Pobeda Dinama 1945. (VIDEO)

Fudbaleri Dinama 1945 ostvarili su novu pobedu na domaćem terenu, pošto su savladali ekipu Cementa iz Beočina sa 2:0, u utakmici 25. kola Srpske lige Vojvodina. Prednost domaćem timu doneo je krilni napadač „brzog voza“ Aleksandar Stojanovski u 55. minutu. Nad istim igračem, u veoma sličnoj situaciji napravljen je jedanaesterac u 90. minutu. Precizan sa bele tačke bio je Nebojša Arbutina i tako postavio konačan rezultat utakmice. Posle 25 odigranih utakmica FK Dinamo 1945 zauzima drugo mesto na tabeli Srpske lige Vojvodina sa 50 bodova, lider tabele je i dalje FK Bečej 1918 sa 11 bodova više. U sledećem kolu pančevački „brzi voz“ gostuje u Odžacima istoimenom klubu.

Fudbaleri Dinama 1945 ostvarili su novu pobedu na domaćem terenu, pošto su savladali ekipu Cementa iz Beočina sa 2:0, u utakmici 25. kola Srpske lige Vojvodina.