• Šest medalja za džudiste pančevačkog Dinama

Džudisti Džudo kluba Dinamo osvojili su šest medalja na Prvenstvu Vojvodine za seniore koje je održano 25. februara u Kaću.

Aleksa Stojadinov osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 66 kg, Filip Rinkovec, Anđela Radulović i Anđela Ranđelović osvojili su srebrne medalje, dok su bronzana odličja pripala Nikoli Dostaniću i Sari Slavković.

Plasmanom na ovom takmičenju, sedam pančevačkih džudista je obezbedilo nastup na državnom prvenstvu (Andrea Stojadinov kao važeća državna prvakinja ima direktan plasman). Prvenstvo države će se održati 4. marta u Zrenjaninu.