• STRELJAŠTVO: Marija je treća kadetkinja, mlađe juniorke SD Pančevo 1813 druge

Nakon tri održana kola Lige mladjih juniora Vojvodine,proteklog vikenda je u Novom Sadu održano i Finale lige za sezonu 2017/18.

U osnovnom meču, Marija Aleksić je stvarila 385 krugova,i sa ti rezultatom osvojila bronzanu medalju za treće mesto u konkurenciji kadetkinja, i ušla u finale mladjih juniorki na sedmoj poziciji.U izvanrednoj borbi sa starijim takmičarkama,Marija je jedno vreme i vodila na listi finala i do samoga kraja bila u šansi za bronzanu medalju,koju je izgubila za samo 0,2 kruga.

U ekipnoj konkurenciji Ekipa mladjih juniorki Streljačke družine“Pančevo 1813“ je osvojila drugo mesto u sastavu Marija Aleksić, Anastasia Grujoski i Ivana Vislavski,koja je u finalnom meču bila deveta sa 382 kruga. Mladji juniori su osvojili četvrto mesto u sastavu Aleksa Rakonjac,Stefan Radjenović i Aleksandar Pavlović,koji je u finalnom meču sa 536 krugova bio deveti.

Mladim strelcima je ovo takmičenje bilo pripremno za Prvenstvo Vojvodine po B programu, koje će biti održano 24.marta u Vrbasu.