• Tri medalje za atletičare pančevačke „Panonije“

Atletičari Atletskog kluba „Panonija“ osvojili su tri medalje na tradicionalnoj, 44. Trci oko Avale, koja je održana u subotu, 7. jula.

Prvu medalju u svojoj karijeri i to zlatnu, osvojio je, u trci mališana 2013. godište i mlađih na 100 metara, Vuk Kirović.

Ana Dragojević je u trci mlađih pionirki na 1000 metara bila druga, a Anđela Kisović četvrta.

Damjan Čikić je u trci starijih pionira osvojio bronzanu medalju.

Na ovogodišnjoj Trci oko Avale učestvovalo je više od 300 atletičara, od mališana predškollskog uzrasta pa do veterana, od kojih je najstariji imao preko 90 godina.

Sledeći nastup takmičara Panonije biće na Teslinoj trci u Beogradu.