• Žetva medalja plivača pančevačkog Dinama na mitingu u Zrenjaninu

Plivački klub „Dinamo“ iz Pančeva osvojio je drugo mesto, a njegovi plivači su osvojili 26 mealja na Plivačkom mitingu „Mladost 2019″ kojji je održan u Zrenjaninu u subotu, 4. maja.

Najbolje rezultate ostvarili su najstariji plivači, donevši klubu čak 18 medalja.

Katarina Belić – 1.mesto 100m prsno, 2.mesto 200m mešovito i 3.mesto 100m kraul.

Dagmar Husarik – 1.mesto 100m delfin i 3.mesto 200m mešovito.

Andrea Nađ – 1.mesto 100m prsno i 2.mesto 200m mešovito.

Teodora Nogulović – 2.mesto 100m prsno i 3.mesto 200m mešovito.

Mia Poljak – 2.mesto 100m delfin i 2.mesto 100m kraul.

Iva Vranješ – 2.mesto 100m ledjno, 2.mesto50m kraul i 3.mesto 100m kraul.

Srna Milutinović je osvojila srebrne medalje u disciplinama 100m kraul, 100m mešovito, 50m delfin i 50m kraul.

Bronzane medalje su osvojile najmlađe plivačice Kalina Tomić i Matea Srdić. Kalina u disciplini 100m kraul, a Matea u disciplini 50m prsno.

Petar Ranković, kao najuspešniji u svojoj kategoriji, osvojio je 4 medalje. Zlatne medalje u disciplinama 100m prsno, 200m mešovito, 100m kraul i srebro u disciplini 100m ledjno.

U štafeti 4x50m mešovito pančevački tim u sastavu: Danica Konstantinov, Andrea Nađ, Srna Milutinović i Danka Dabić je osvojio drugo mesto.