• PANČEVO: Rukometaši Dinama dominiraju!

Sponozor rubrike:Dom

U 4.kolu Arkus Super lige rukometaša Dinamo je lakše nego što se očekivalo pobedio Kikindu sa 37-26 (17-14).

U prvom poluvremenu gosti su uspevali nekako da odolevaju,čak su u 7. minutu i vodili (2:3), ali kako je meč odmicao, Dinamo je bio sve bolji i sigurniji. Kažnjavali su Pančevci i najmanju grešku gostiju brzim kontranapadima koje je uspešno najčešće realizovao Miloš Barudžić, koji je bio i najefikasniji sa 9 golova. Na kraju imali su domaći igrači vremena i za atraktivne poteze u kojima je uživala pančevačka publika:

– Zadovoljan sam  4.uzastopnom pobedom u prvenstvu,ali već od velčeras se okrećemo međunarodnoj sceni.Sutra ću imati sve igrače na raspolaganju i u kompletnom sastavu putujemo u Švajcarsku gde u nedelju u prvom kolu Čelendž KUP-a igramo protib Berna-istakao je Akim Komnenić, trener RK Dinamo.