• RUKOMET: Poraz pančevačkog Dinama u Hali sportova

Rukometaši panćevačkog Dinama poraženi su u u drugom kolu SEHA lige od skopskog Metalurga. U premijeri pred pančevačkim navijačima rukometaši Metalurga slavili su rezultatom 25:20 (16:9).

Od početka je bilo vidljivo da su domaći rukometaši podlegli velikom pritisku prve utakmice koju igraju pred domaćim navijačima. Veliki broj grešaka doveli su do toga da posle 10 minuta igre Metalurg povede sa 8:1. Na pauzu između poluvremena su igrači skopskog sehaligaša otišli sa velikih sedam golova prednosti.

U drugom poluvremenu pančevački rukometaši su odigrali nešto bolje, ali ih je odličan golman gostiju Arsić sprečio da učine nešto više sem da smanje zaostatak na pet golova.

Najbolji strelac u redovima domaćina bio je Jovan Stojanović, koji je postigao pet golova.