Društvo

Veliki broj nagrada za polaznike RCT „Mihajlo Pupin" Pančevo

Izvor: 
FB strana RCT Mihajlo Pupin Sre, 01/06/2016 - 09:18

PANČEVO, 1. jun – Na 59. republičkom takmičenju učenika Srbije u istraživačkim radovima, koje je održano 28. maja na Univerzitetu Singidunum, RCT „Mihajlo Pupin" predstavljalo je 29 učenika iz Pančeva, Kikinde, Novog Sada i Šida, iz 14 osnovnih i srednjih škola.

Učenici su se takmičili i branili napisane radove iz engleskog jezika, matematike, informatike, zaštite životne sredine, hemije, geografije, psihologije, srpskog jezika i književnosti. Polaznici RCT „Mihajlo Pupin" osvojili su 21 nagradu – 10 trećih nagrada, 8 drugih nagrada i 3 prve nagrade. Takođe, oni su osvojili i 21 specijalnu diplomu za izvanredno napisan i odbranjen rad.

Nagrade iz englskog jezika osvojili su polaznice RTC „Mihajlo Pupin” koje pohađaju osnovnu školu:

Anastasija Tošić, 7. razred, OŠ „Žarko Zrenjanin” Kačarevo – 3. nagrada,

Maša Cucić, 8. razred, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj” – 3. nagrada,

Snežana Vuković, 7. razred, OŠ „Stevica Jovanović” – 3. nagrada,

Miona Mitreski, 7. razred, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj” – 3. nagrada,

Isidora Ilić, 7. razred, OŠ „Isidora Sekulić” – 2. nagrada,

Ivana Jevrić, 7. razred, OŠ „Vasa Živković” – 2. nagrada,

Milica Dreković, 7. razred, OŠ „Žarko Zrenjanin” Kačarevo – 1. nagrada.

 

Nagrađeni polaznici RTC „Mihajlo Pupin” koji pohađaju srednje škole su: 

Tamara Životić, 3. razred, Gimnazija „Sava Šumanović” Šid, engleski jezik – 3. nagrada,

Nikola Brkljač, 2. razred, Gimnazija „Uroš Predić”, geografija – 3. nagrada,

Marina Draško, 2. razred, Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj” Novi Sad – 3. nagrada,

Jovan Dončevski, 1. razred, Filološka gimnazija Beograd – 3. nagrada,

Jovana Stojanovski, 1. razred, Gimnazija „Uroš Predić”, engleski jezik – 3. nagrada,

Andro Šereš, 2. razred, Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj” Novi Sad, geografija – 3. nagrada

Jelena Kovačević, 4. razred, Gimnazija „Dušan Vasiljev” Kikinda, psihologija – 2. nagrada,

Jovana Ivetić, 4. razred, Gimnazija „Dušan Vasiljev” Kikinda, srpski jezik – 2. nagrada,

Jelena Maslak, 1. razred, Gimnazija „Uroš Predić”, srpski jezik – 2. nagrada

Marija Cvetković, 3. razred, Gimnazija „Uroš Predić”, srpski jezik – 2. nagrada

Tara Papić, 1. razred, Savremena gimnazija Beograd, engleski jezik – 2. nagrada

Dunja Duvnjak, 3. razred, Gimnazija „Dušan Vasiljev” Kikinda, književnost – 2. nagrada,

Sofija Filipov, 4. razred, Gimnazija „Uroš Predić”, književnost – 1. nagrada,

Zorana Bunčić, 4. razred, Gimnazija „Dušan Vasiljev” Kikinda – 1. nagrada.



Marketing

Najnovije vesti