• Atletičari „Tamiša“ osvojili pet medalja na požarevačkoj uličnoj trci

Atletski klub „Tamiš“ je sa svojim timom od devet atletičara, koje je predvodio trener Zoran Kocić, ostvario odličan rezultat na tradicionalnoj medjunarodnoj uličnoj trci ‚‚53. Grand Prix – Pozarevac 2016″. Osvojili su pet medalja, dva 4. mesta jedno 5. i jedno 6 mesto.

Zlatne medalje su osvojili Stefan Maric, u konkurenciji učenika drugih razreda na 300m, i Sanja Marić u konkurenciji devojčica u trci na 400m. U grupi devojčica učenica 5. razreda Ana Dragojević je osvojila srebrnu medalju, dok je Marija Mrkela uzela bronzano odličje. Veoma dobar je bio i Stefan Lazić, koji je u trci dečaka VII razreda na 800m osvojio bronzanu medalju. Zapažen uspeh imali su i Olga Lisicin, koja je zaradila diplomu i 5. mesto, kao i Tereza koja je stigla šesta u istoj grupi.

Anastazija Mrkela je u konkurenciji devojčica VII razreda na cilj stigla četvrta.