• ATLETIKA: Pet medalja takmičara pančevačke Panonije na trci u Mionici

Atletičari pančevačke Panonije sa ulične trke u Mionici su se vratili sa pet medalja. Mladi pančevački atletičari osvojili su tri zlatne i dve bronzane medalje. Trka je održana u nedelju, 15. jula, a učestvovalo je više od 200 atletičara svih starosnih kategorija.

U trci predškolaca Petar Sekulović je osvojio bronzanu medalju, dok je Lazar Prvulj bio četvrti.

U trci devočica 3 i 4 razreda Hana Jaramaz je i ovaj put zablistala i osvojila zlato.

Ana Dragojević je takođe nastavila niz uspešnih nastupa i zlatnom medaljom to i potvrdila.

U trkama atletičara 7 i 8 razreda Katarina Njari je osvojila bronzu, dok je Damjan Čikić bio najbrži u trci dečaka 7 i 8. razreda.