• Dinamovcima tri medalje na juniorskom kupu Vršca

Proteklog vikenda u sali Hemijsko-medicinske škole u Vršcu održan je Juniorski kup Vršca 2016. Predstavnici badminton kluba „Dinamo“ potvrdili su da su najbolji u Srbiji u kategoriji ispod 11 godina.

Marija Samardžija je nakon naslova prvakinje Srbije, prvakinje Vojvodine i osvajačice Trofeja Beograda osvojila zlatnu medalju i u Vršcu. Mihajilo Vig je osvojio srebrnu medalju nakon izuzetno neizvesnog finalnog meča. Vanja Bokan je osvojio bronzanu medalju pobedivši klupskog druga, Petra Radonića. Dobre partije pružile su i Katarina Vig i Anastasija Mirković, kojoj je ovo bio prvi juniorski turnir na državnom nivou.