• Dunav na šampionskom putu savladao Kris Kros

U pretposlednjem kolu Prve muške regionalne lige – Sever, lider prvenstva KK Dunav savladao je ekipu KK Kris Kros i tako se približio na samo korak od plasmana u Drugu saveznu ligu.

– U dva poluvremena smo “pokazali dva lica”. U prvom poluvremenu (opravdanje dugačak put) domaćin nas je potpuno nadigrao i dobio taj period rezultatom 55:35. U drugom poluvremenu sa korekcijama u odbrani uspeli smo da zaustavimo šut protivnika i taj period smo dobili rezultatom 43 : 31. Na kraju doživeli smo “podnošljiv poraz” od osam razlike 86:78. U ovom momentu mogu biti zadovoljan samo drugim poluvremenom. Poslednju utakmicu u prvenstvu igramo u nedelju 23. aprila u 20:30 časova u Hali sportova „Strelište“. U goste nam dolazi Stara. Pazova. Očekujem pobedu i uspešan završetak sezone i ujedno pozivam sve navijače da dođu i uživaju u još jednoj pobedi našeg tima, izjavio je trener Petar Marković.