• Dve medalje za atletičare Tamiša na prvoj Vajfertovoj trci

Na prvoj Vajfertovoj trci održanoj na pančevačkim ulicama u nedelju, 4. jula, atletičari AK Tamiš su osvojili dve medalje.

U trci na 400m ukategoriji osoba sa posebnim potrebama Milica Radanov je osvojila prvo mesto i zlatnu medalju.Treba istaći veoma važnu činjenicu da je Milica nastupala u prethodnom periodu i na standardnim trkama i van Pančeva  gde je takođe imala zapažene uspehe.

Srbislav Glavinić (U16) je nastupio na deonicii od 800m i u sjajnoj trci osvojio je srebrnu medalju. Srbislav Glavinić je izuzetno talentovani mladi atletičar koji je itekako skrenuo pažnju na svoje rezultate u proteklom periodu

Za AK Tamiš su još nastupili i Dunja Esih, Emilija Jelesijević, Dunja Vučković, Aleksandar Kojić, Vanja Glavinić, Lena Radosavljević,Sara Gagić, Nikolina Radovanović, Milica Slavujac, Vukašin Trailović.