• Džudisti Tamiša briljirali u Hrvatskoj

Na međunarodnom turniru „Zrinski open” u Čakovecu, mladi džudisti „Tamiša” osvojili su 10 medalja.

U konkurenciji 650 takmičara iz Nemačke, Austrije, Mađarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske, pančevački džudisti su na najbolji način demonstrirali sve lepote ovog sporta i na kraju su u ukupnom plasmanu za mlađe kadete zauzeli 3. mesto.

• Gavrilu Bošković

Za najuspešnijeg takmičara, do 12 godina, proglašen je David Mamojka, do 14 godina Natalija Novaković, a do 16 godina Vasilije Stajčić.

Ekipu su na ovom takmičenju predvodili treneri Neda Ostojić i Dušan Pavić koji su izuzetno zadovoljni ostvarenim rezultatima na ovom jakom takmičenju, ali kako kažu sve je to samo rezultat kontinuiranog dobrog rada svih u klubu.

Na međunarodnom turniru „Zrinski open” u Čakovecu mladi džudisti „Tamiša” osvojili su 10 medalja. U konkurenciji 650 takmičara iz Nemačke, Austrije, Mađarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske pančevački džudisti su na najbolji način demonstrirali sve lepote ovog sporta i na kraju su u ukupnom plasmanu za mlađe kadete zauzeli 3. mesto.