• DŽUDO: Dinamovci osvojili osamnaest medalja proteklog vikenda

DŽudisti pančevačkog Dinama učestvovali su na tri turnira proteklog vikenda i na njima osvojili 18 medalja.

Na Prvenstvu Srbije za starije pionire, koje je održano u Beogradu, 2. juna, Filip Francuz je osvojio treće mesto i bronzanu medalju u kategoriji džudista lakših od 42 kilograma.

Trinaest medalja „Dinamovci“ su osvojili u Rijeci na Međunarodnom turniru „Sveti Vid“, koji je takođe održan 2. juna.

U12

• Zlatne: Mitić Nikola (-30 kg)‚ Aleksa Đurović (-38 kg)

U14

• Zlatne: Nikola Mitić  (-30 kg), Aleksa Đurović  (-38 kg), Mateja Zubović  (-46 kg)
    • Srebrne:Nikola Mitić (-34 kg), Filip Maksimović  (-38 kg)
    • Bronzana: Đorđe Jakimovski  (-50 kg)

U16

• Zlatne: Filip Maksimović  (-38 kg), Mateja Zubović  (-46 kg)

Seniori

• Zlatna: Anđela Ranđelović (-63 kg)
    • Bronzana: Nemanja Ruso  (-100 kg)

Veterani

• Zlatne: Nemanja Ruso  (-100 kg)

U nedelju, 3. juna, pančevački džudisti su učestvovali i na Međunarodnom turniru „Srđan Janković“, koji je održan u Beogradu i na njemu osvojili četiri medalje.