• KOŠARKA: Kris Kros bolji od Futoga

U 23 kolu prve regionalne lige, košarkaši Kris Krosa savladili su ekipu Futoga rezultatom 86:77 (28:18, 24:17, 16:16, 18:26). Domaća ekipa je bila silno motivisana da zabeleži pobedu, pa su krenuli silovito od samog početka utakmice. Na poluvremenu je već bilo 17 poena prednosti. U nastavku je prednost sačuvana.

– Velika pobeda za nas.Futog je sjajna ekipa sa vrha tabele koja u svom sastavu ima odlične iskusne ali i talentovane mlade igrače. Svaka čast našim igračima na odličnoj igri u odbrani i napadu. Od prvog do poslednjeg minuta smo vodili, izjavio je Miloš Stepanov trener Kris Krosa.

Sledeću utakmicu Kris Kros igra u četvrtak u Sremskoj Mitrovici protiv Srema.

U 23 kolu prve regionalne lige, košarkaši Kris Krosa savladili su ekipu Futoga rezultatom 86:77.