• Loš start pančevčkog Železničara

Utakmicama 1. kola počelo je prvenstvo u Prvoj ligi Srbije za fudbalere. Železničar je neuspešno započeo trku za bodovima u Žarkovu protiv istoimene ekipe.

Domaćin je ostvario ubedljivu pobedu od 3-0 (2-0) zahvaljujući pre svega dekocentraciji gostujućih fudbalera na početku prvog i drugog poluvremena.

Žarkovo je poveo već u 4. minutu, vođstvo je povisio u 30. a utakmica je rešena već u 47. minutu.

Trener Železničara Draga Anikić imaće šta da kaže svojim fudbalerima, jer nije se očekivao ovako loš rezultat posle dobrih rezultata u pripremnim utakmicama.

Sezona je duga, a navijači sigurno očekuju mnogo bolju igru već u subotu kad na sportski centar „Mladost” stiže bivši super-ligaš Mačva iz Šapca.