• Novi trijumf Kris Krosa

U osmom kolu Prve Srske Lige grupa sever, košarkaši „Kris Krosa“ pobedili su tim „Slovena“ iz Rume rezultatom 71: 62, po četvrtinama (18-14, 17-13, 17-26, 19-9) i tako ostvarili treću pobedu i sada zauzimaju 9. mesto na tabeli.

– Utakmica u prvom poluvremenu je bila kontrolisana sa naše strane. U trećoj četvrtini gosti su se oslonili na šut za tri poena, što im je pošlo za rukom, i u tom periodu su ubacili 5 trojki i potpuno su preokrenuli rezultat. Ipak, čestim promenama odbrane u zadnjoj četvrtini uspeli smo da zaustavimo šut za tri poena i ostavili protivnika na samo 9 datih poena, što je na kraju presudilo da ostvarimo pobedu. – izjavio je trener „Kris Krosa„, Petar Marković.

U narednom kolu „Kris Kros“ gostuje u Novom Bečeju.

U osmom kolu Prve Srske Lige grupa sever, košarkaši „Kris Krosa“ pobedili su tim „Slovena“ iz Rume rezultatom 71: 62, po četvrtinama (18-14, 17-13, 17-26, 19-9) i tako ostvarili treću pobedu i sada zauzimaju 9. mesto na tabeli.