Foto: pixabay
Sport

OŠ „Stevica Jovanović" iz Pančeva najbolja na Školskom prvenstvu Južnobanatskog okruga

Izvor: 
Dnevnik/013info Pet, 30/03/2018 - 10:10

Ekipa OŠ „Stevica Jovanović" iz Pančeva osvojila je prvo mesto, a ekipa OŠ „Mika Antić" je osvojila drugo mesto na Šahovskom prvenstvu Južnobanatskog okruga koje je održano proteklog vikenda u Vršcu. Da su Pančevci odlični šahisti dokazali su naši osnovci i u pojedinačnoj konkurenciji, osvojivši jedanaest prvih mesta.

Po petoro najbolje plasiranih šahista iz svake kategorije steklo je pravo učešća na Republičkom takmičenju, baš kao i pet prvoplasiranih ekipa.

 

Devojčice:

Prvi razred: 1. Vera Koljaja (Pančevo), 2. Dana Prvulj (Pančevo), 3. Jana Stošić (Pančevo).

Drugi razred: 1. Nađa Stajčić (Pančevo), 2. Dunja Filipović (Gaj), 3. Lana Njemec (Vršac).

Treći razred: 1. Anja Radmanović (Pančevo), 2. Lena Milin (Vršac), 3. Milina Amidžić (Pančevo).

Četvrti razred: 1. Tijana Radić (Pančevo), 2. Teodora Ćorović (Pančevo), 3. Ivana Pavlović (Vršac).

Peti razred: 1. Jovana Dimitrijević (Vršac), 2. Mina Rakić (Pančevo), 3. Milica Stanković (Kovin).

Šesti razred: 1. Anja Popov (Vršac), 2. Katarina Robić (Pančevo), 3. Marina Grujić (Vršac).

Sedmi razred: 1. Lana Đerić (Kovin), 2. Jovana Petrović (Gudurica), 3. Anđela Tasić (Gudurica).

Osmi razred: 1. Varvara Veljković (Bela Crkva), 2. Dragana Belić (Vršac), 3. Marija Balać (Gudurica).

Dečaci:

Prvi razred: 1. Petar Ćosić (Pančevo), 2. Viktor Voina (Uljma), 3. Stefan Vladislav (Vršac).

Drugi razred: 1. Milan Daljević (Gudurica), 2. Aleksa Radoman (Kovin), 3. Aleksa Vladislav (Vršac).

Treći razred: 1. David Đerfi (Pančevo), 2. Vuk Kanački (Pančevo), 3. Marko Živkov (Pančevo).

Četvrti razred: 1. Marko Milanović (Pančevo), 2. Marko Forđarini (Pančevo), 3. Stefan Stojkov (Crepaja).

Peti razred: 1. Luka Petronijević (Pančevo), 2. Mateja Mijušković (Pančevo), 3. Marko Milićević (Vršac).

Šesti razred: 1. Stefan Marsenić (Pančevo), 2. Luka Tomašević (Vršac), 3. Marko Valenta (Padina).

Sedmi razred: 1. David Polić (Pančevo), 2. Miloš Cvrkota (Vršac), 3. Luka Kalinić (Vršac).

Osmi razred: 1. Vuk Novković (Pančevo), 2. Nikola Mijoković (Pančevo), 3. Mihailo Paser (Pančevo).



Marketing

Najnovije vesti