• Pančevački karatisti sjajni na Balkanskom prvenstvu

Karatisti pančevačkog Dinama osvojili su tri medalje na Prvenstvu balkana koje je održano u Poreču od 15. do 17. oktobra.

Slobodan Bitević bio je kapiten reprezentacije Srbije koja je postala ekipni prvak Balkana pobedama nad reprezentacijama Grčke, Turske i Slovenije.

Kao član ekipe u borbama, Marina Radičević je osvojila srebrnu medalju. Marina je osvojila i bronzu u pojedinačnoj konkurenciji. U kategoriji do 68 kilograma.

Nastupili su i Darko Spasovski, Aleksandar Zdešić, Uroš Petrovački, Đorđe Salapura i Mihajlo Petrović, kao i pioniri Vuk Vorkapić i Lazar Nikolić.

Na ovom prvenstvu nastupila je i Minja Varsaković, članica KK „Umičević“.  Ona je nastupila u kategoriji seniorki +68 kg i poražena je u drugom kolu. Zanimljivo,  Minja je u prvom kolu pobedila svetsku šampionku Luciju Lesjak.