• PANČEVO: Milica Bunčić vicešampionka Srbije u hodanju na 3000 metara

Petnaestogodišnja Milica Bunčić, atletičarka AK Tamiš iz Pančeva danas je osvojila srebrnu medalju na junioskom Prvenstvu Srbjie u atletici.

U disciplini sportsko hodanje na 3000 metara, mlada pančevačka atletičarka je, iako se takmičila sa devojkama tri godine starijim od sebe, na cilj stigla kao druga u vremenu 16:53,00, što je i njen najbolji rezultat.

Milica je takođe ispunila normu za učešće na Prvenstvu Srbije za seniore koje se održava sledećeg vikenda u Beogradu.

I druga atletičarka Tamiša je ispunila očekivanja i trku završila ličnim rekordom.