• PANČEVO: Novi poraz košarkaša Tamiša

Košarkaši Tamiša u 22. kolu Košarkaške lige Srbije pretrpeli su i drugi uzastopni poraz i to u Beogradu protiv istoimene ekipe sa 91-87. U veoma neizvesnoj utakmici Pančevci su posustali tek u produžetku meča.

Posle prve četvrtine i vođstva od 19-8 očekivao se drugačiji rasplet.Ipak, domaći košarkaši u naredne dve četvrtine stižu ovu prednost gostiju, da bi u polsednoj četvrtini bilo nerešeno (23-23). U produžetku OKK Beograd je imao više snage i koncentracije i u poslednjih 5 minuta napravio je 17-13, što mu je dovoljno za nova dva boda.

Kod Tamiša najefikasniji je bio Marko Pavićević sa 15 koševa.

Posle 22.kola Tamiš se nalazi na 5. mestu sa skorom od 10 pobeda i 12 poraza.

Tamiš sledeću utakmicu igra 21.02. na svom terenu protiv Metalca od 18.30 časova.