Foto: pixabay
Olimpijske igre

Raspored nastupa srpskih sportista u Riju za sredu, 17. avgust

Pančevo, Sre, 17/08/2016 - 09:22
Tanja Marin

Dvanaestog dana Olimpijskih igrara u Rio de Žaneiru na olimpijska borilišta izlaze po prvi put tekvondoisti, tačnije naša Tijana Bogdanović, zatim kajakaši u kajaku dvosedu (Zorić i Tomićević – 1000 m; Grujić i Novaković – 200 m) i jednosedu (Dalma Ružičić-Benedek – 500 m). Na olimpijskom atletskom stadionu danas na zaletišta izlaze desetobojac Mihail Dudaš i skakačica u dalj Ivana Španović, koja će se u finalu boriti za najsjajnije odličje. Današnji program naših olimpijaca u Riju završavaju košarkaši koji će u četvrtfinalu odmeriti snage sa ekipom Hrvatske.

Raspored nastupa naših sportista:

tekvondo

15:00 – 49 kg preliminarne borbe – Tijana Bogdanović

od 20:00 do 21:45 – 49 kg mečevi četvrtfinala – Tijana Bogdanović

od 23:00 do 23:45 – 49 kg mečevi polufinala – Tijana Bogdanović 

od 01:00 do 01:15 – 49 kg borba za medalje – Tijana Bogdanović

od 03:00 do 03:15 – 49 kg finale – Tijana Bogdanović

kajak

od 14:00 do 14:16 – K2 1000m – kvalifikacije – M. Tomićević, M. Zorić

od 14:37 do 14:51 – kajak K2 200m – kvalifikacije – N. Grujić, M. Novaković 

od 14:51 do 15:12 – kajak K1 500m – kvalifikacije – D. Ružičić-Benedek 

od 15:12 do 15:20 – kajak K2 1000m – 1/2 finale – M. Tomićević, M. Zorić 

od 15:34 do 15:48 – kajak K2 200m – 1/2 finale – N. Grujić, M. Novaković 

od 15:48 do 16:02 – kajak K1 500m – 1/2 finale 1 i 2 - D. Ružičić-Benedek 

atletika

od 14:30 do 14:55 – desetoboj, trka na 100m – Mihail Dudaš

od 15.35 do 16:39 – desetoboj, skok udalj – Mihail Dudaš 

od 15:55 do 16:37 – 800m kvalifikacije – Amela Terzić 

od 17:15 do 18:03 – desetoboj, bacanje kugle – Mihail Dudaš 

od 23:45 do 01:21 – desetoboj, skok uvis – Mihail Dudaš 

od 02:15 do 03:40 – skok udalj FINALE Ivana Španović

od 02:20 do 02:45 – desetoboj, trka na 400m – Mihail Dudaš 

košarka

3:15 Srbija – Hrvatska (četvrtfinale)

 



Marketing

Najnovije vesti