• RUKOMET: Pala Zvezda – nova pobeda pančevačkog Dinama

Rukometaši Dinama bili su uspešni u „Šumicama“ na gostovanju Crvenoj zvezdi Grundfos – 27:33 (12:17) u utakmici drugog kola grupe ARKUS lige.

Beogradski crveno-beli su tokom prvih 15 minuta držali rezultatski priključak, ali su se „vukovi“ u nastavku „odlepili“ i sebično čuvali prednost sve do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Najefikasniji na meču, ujedno nagrađen MVP priznanjem, bio je igrač Dinama Marko Perović (deset pogodaka), dok se sa šest golova u dresu Zvezde istakao Luka Kikanović.

Dinamo je trenutno na drugom mestu tabele grupe A, sa istim brojem bodova kao prvoplasirana Vojvodina.

I baš Vojvodinu dočekaće pančevački klub u sledećem kolu.

Rukometaši Dinama bili su uspešni u „Šumicama“ na gostovanju Crvenoj zvezdi Grundfos – 27:33 (12:17) u utakmici drugog kola grupe Arkus lige.