• Šest medalja za karatiste pančevačke „Mladosti“ na Kupu Vojvodine

Karatisti „Mladosti“ osvojili su šest medalja na Kupu Vojvodine koji je odžan u nedelju, 15. aprila u Novom Bečeju. Na takmičenju su nastupili najbolji karatisti iz Vojvodine, a osvajači medalja će nastupiti na Kupu Srbije koji će se održati u junu.

Zlatnu medalju je osvojila Novakov Jovana u konurenciji kadetkinja, borbe, plus 54 kg.

Srebrne medalje su osvojili: senior Makitan Miloš, borbe, minus 84 kg i tim kadetkinja u borbama u sastavu: Jaredić Anđelina, Novakov Jovana, Čolović Anastasija i Žunić Maja.

Bonzanim medaljama su se okitili: Jaredić Anđelina, kadetkinje, borbe, plus 54 kg, Jokić Srđan, mlađi seniori, borbe, minus 84 kg i Čokeša Branislav, mlađi seniori, borbe, minus 67 kg.

Dobar nastup je imao kadet  Emanuel Dimitrije, koji je  imao dobijen meč u svoju korist, ali mala nesmotrenost je izazvala kaznu sudije i pet sekundi pre kraja meča je diskvalifikovan i tako ostao bez medalje.