• STRELJAŠTVO: Pešić drugi, ekipa SD Pančevo 1813 treća

Proteklog vikenda je u Novom Sadu održano Prvenstvo Vojvodine po A programu,na kojem je nastupilo sedam takmičara Streljačke družine “Pančevo 1813“.

Dejan Pešić je osvojio srebrnu medalju za drugo mesto sa 592 kruga, u konkurenciji seniora puškom, a ekipa seniora, u sastavu Dejan Pešić, Dalibor Pavlović (561) i mladji junior Aleksandar Pavlović (531), je osvojila četvrto mesto, mada bi bili sigurno prvi da je nastupio Gabriel Dautović, koji se razboleo pred prvenstvo.

Ekipa seniora pištoljem je osvojila treće mesto u sastavu Aleksandar Zubović koji je sa 548 krugova peti, Jovan Pavlica koji je sa 545 krugova sedmi i junior Đorđe Jovčević sa 525 krugova, koji je nastupio i posebno u konkurenciji juniora sa 518 krugova i osvojio šesto mesto.

Obe seniorske ekipe i junior Đorđe Jovčević su se plasirali za Prvenstvo Srbije ,koje će biti održano 17. i 18.marta u Smederevu.