• TEKVONDO: Tri medalje za takmičare pančevačkog „Koloseuma“ na Balkanskom prvenstvu u Turskoj

Članica TK „Koloseum“, Milica Nedelkovski osvojila je zlatnu medalju u konkurenciji juniora, dok su u konkurenciji seniora Aleksandar Batalo (iako još uvek junior) i Bojan Stefanovski, takođe članovi „Koloseuma“, osvojili srebrne medalje, na Balkanskom prvenstvu u tekvondou koje je održano od 9. do 12. novembra u Jedrenu (Turska).

Milica je u finalu pobedila domaću takmičarku velikom razlikom – 14:5.

Reprezentacija Srbije osvojila je ukupno 30 medalja i to 6 zlatnih, 10 srebrnih i 14 bronzanih medalja.

U ekipnom plasmanu, reprezentacija Srbije zauzela je 2. mesto u muškoj konkurenciji  2. mesto u ženskoj konkurenciji.

Članica TK „Koloseum“, Milica Nedelkovski osvojila je zlatnu medalju u konkurenciji juniora, dok su u konkurenciji seniora Aleksandar Batalo (iako još uvek junior) i Bojan Stefanovski srebrne, na Balkanskom prvenstvu u tekvondou koje je održano od 9. do 12. novembra u Jedrenu (Turska).