• Tri medalje za AK Tamiš na Atinskim atletskim igrama

Atletičari AK Tamiš osvojili su tri medalje na osmim Atinskim atletskim igrama koje su održane u Vršcu 16. oktobra.

U trci najmlađih atletskih škola Sara Marković je odlično istrčala trku na 50 metara i osvojila je srebrnu medalju.

Kod starijih atletskih škola Nikolina Radovanović je osvojila dve medalje. Prvu medalju, bronzanu, Nikolina je osvojila u trci na 50 metara, da bi nakon sat vremena nastupila u trci na 200 metara u kojoj je takođe bila treća.

Za Atletskih klub Tamiš nastupili su još i Srbislav i Vanja Glavinić, Dunja Vučković, Nemanja Nikolić, Dušan Prodanov i Veljko Hrnjez, a predvodio ih je trener Zoran Kocić.