• Vojvodina ubedljiva protiv pančevačkog Dinama

U derbiju 9. kola ARKUS lige rukometaši Vojvodine pobedili su u Novom Sadu Dinamo sa ubedljivih 31-22 (14-11).

U prvom poluvremenu Pančevci su uspevali da održavaju rezultatski priključak i bili su donekle ravnopravan protivnik, ali u nastavku utakmice Novosađani su bili mnogo bolji rival i nisu dozvolili bilo kakvo iznenađenje.

Najefikasniji na meču sa 7 golova bio je Gregor Ocvirk, dok je bivši igrač Dinama Mladen Šotić sa krilne pozicije postigao 6 golova. Kod Dinama 5 puta u listu strelaca upisao se Marko Perović.

Posle 9 kola Vojvodina se učvrstila na 1. mestu sa 16 bodova, dok je Dinamo ostao drugi sa 4 boda manje.